Aftermath

Aftermath 720p HD izle, Aftermath Full izle, Aftermath Türkçe Altyazılı izle

Kanada suç draması dizisi “Missing”in yaratıcıları William Laurin ve Glenn Davis kadar oluşturulmuştur. Halfire Entertainment ve Bell Media şirketleri göre üretimi yapılan dizide ikili ile birlikte hem Julie Hope yönetici yapımcı olarak devir almaktadır. Suzanne Berger ve Connie Dolphin ise yapımcı olarak hizmet vermektedir. Ilk iki bölümün yönetmenliğini Jason Stone’un (This is the End, The Calling) yapacağı dizinin üretimine 2 Mayıs’ta başlanacaktır.
Dizinin şimdiye dek belirlenen oyuncuları Julia Sarah Stone (The Killing, Falling Skies), Levi Meaden (The Killing, Olympus) ve Taylor Hickson (Deadpool) olarak açıklanmıştır. Hem en iyi “Tyrant” ve “24” dizisi ile bilinen Leslie Hope dizide sezon her tarafında misafir oyuncu olarak rol alacak ve dizinin iki bölümünü yönetecektir.
Post-apocalyptic senaryoya sahip dizi, medeniyetin sona ermesinden sonra hayatta kalmaya çalışan üç çocuklu bir çiftin üstüne odaklanmaktadır. Yaşanan büyük fırtınalar, meteor yağmurları, depremler ve ardından veba hastalığının baş göstermesi ile tetiklenen bir kıyamet sonrası medeniyet değil olmuştur. Olağanüstü yaratıkların da yer aldığı yeni dünyada Karen ve Joshua Copeland çifti çocukları Dana (Julie Sarah Stone), Brianna (Taylor Hickson) ve Matt (Levi Meaden) ile birlikte hayatta kalma mücadelesi vermektedir.
Birincil sezonu 13 birim olarak planlanan dizinin Kanada’da ancak gösterimi Space kanalında yapılacaktır.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum