Arrow Türkçe Dublaj İzle

  Merhaba sevgili takipçiler. Bildiğiniz gibi bilmi kurgu ve aksiyon tadında eski dizi arayanlara çok güzel bir önerimizvar. Altyazılı izleyemeyenler için arrow türkçe dublaj izleme seçeneğiyle sizlerle. Diziden kısaca bahsetmemiz gerekirse şayet oliver queen çok zengin bir aileden geliyor ve kendisi birgün kız arkadaşı ve babasıyla birlikte seyahat ederken gemi suikasta uğrayıp kaza geçiriyorlar. 5 […]

 

Merhaba sevgili takipçiler. Bildiğiniz gibi bilmi kurgu ve aksiyon tadında eski dizi arayanlara çok güzel bir önerimizvar. Altyazılı izleyemeyenler için arrow türkçe dublaj izleme seçeneğiyle sizlerle. Diziden kısaca bahsetmemiz gerekirse şayet oliver queen çok zengin bir aileden geliyor ve kendisi birgün kız arkadaşı ve babasıyla birlikte seyahat ederken gemi suikasta uğrayıp kaza geçiriyorlar. 5 yıl bir adada yaşadıktan sonra tekrar evine dönmenin yolunu buluyor ve döndüğünde kendisi tamamen farklı biri olmuş durumda. Tabi babası ona ölmeden önce bir liste verip yaşadıkları şehirdeki yolsuzlukları ve bu yolsuzlukları yapanların isimlerini verip onları hakettiği cezaları vermesi konusunda vasiyet ediyor. Bunun sonucunda oliver şehre döndüğünde kendisine bir başlık bulup şehri temizleyecek ve adalet sağlamaya başlayacaktır.

Arrow türkçe dublaj izleme seçeneği koyma sebebimiz çoğu insan altyazı takip edemediği için dizileri dublaj oalrak izlemek istiyor ama eryerde bulunmadığı için izleyemiyor. Bizde bu yüzden kullanıcılarımız için jest yapıp sizlere bu tür dizileri dublaj olarak sunma kararı aldık. Elimizden geldiğimnde artık sizlere tüm dizilerin dublajını sezon sezon paylaşmayı hedefliyoruz. Sizlerde sitemizde bu tür dizileri dublaj olarak bulabilir ve izleme listenize atabilirsiniz. Dahası ve keyifli izlemenin tek adresi artık sizlerle. Umarız istediğiniz kalitede içerikleri yapabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum