Baba Candır Reyting Sonuçları

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan baba candır reyting sonuçları yayınlanmıştır. İşte sevilen dizi baba candır reyginleri..

Baba Candır Reyting Sıralaması

Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğinde devam eden baba candır dizi reyginlerini sizlere en güncel şekilde aktarmaya ve dizi hakkında daha geniş bilgiye sahip olmanızı sağlayacağız. Settar Tanrıöğen,Tülay Bursa,Melis Tüzüngüç,Özgün Karaman,Uraz Kaygılaroğlu,Berna Koraltürk,Tolga Pancaroğlu gibi isimleri oyunculu kadrosunda görmüş olduğumuz dizi AB total verilerine göre son 3 sıralaması şu şekildedir;

27 Aralık’ta yayınlanan dizinin bölümüne baktığımızdan 3.02‘lik bir reyging puanına ve 7.16‘lık bir orana sahiptir. Bir sonraki hafta yani 10 ocak 2016 tarihinde yayınlanan bölümünde ise 3.57 puan olarak 8.16 oranına kadar yükselmiştir. En son reyting verilerini aldığımız 17 ocak 2016 bölümünde ise ciddi bir düşüş yaşayarak 2.92‘lik puana ve 6.52‘lik bir orana sahip olmuştur. Genel olarak tabloyu incelediğimiz de her geçen gün reytinglerini arttıran ve 3 seviyelerine gelebilmeyi başaran dizi en son reyting sonucunda ne yazık ki biraz düşüş ile karşılaşmıştır. Umuyoruz ki reytingleri her geçen gün artmaya ve izlenme kitleside bu oranla yükselmeye devam edecektir.

Baba Candır dizisi son reyting sonuçlarında sizce neden düştü ? Yorumunuzu gönderebilirsiniz.

Baba Candır Bölüm Resimleri

Baba Candır Reyting Sonuçları
5 puan toplam 1 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum