Beni Affet Reyting Sonuçları

Star Tv ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan dizisi olan beni affet reyting sonuçları açıklanmıştır. En güncel sonuçlar ile işte beni affet reytingleri…

Beni Affet Reyting Sıralaması

Yayın hayatına 2011 yılında başlayan ve hafta içi her gün yayınlanarak çok sevilen dizi olan beni affet reytingleri belli olmuştur. Star Tv ekranlarının gözdesi olan dizinin Gürsel Ateş yönetmenlik koltuğunda oturmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Nusret Şenay,Ulviye Karaca,Gaye Turgut Evin,Mert Altınışık,Şeyma Korkmaz,Murat Danacı,Ötüken Hürmüzlü,Özgün Çoban,Ceren Yalazoğlu Karakoç,İlkay Kayku Atalay,Elif Şanlı,Yagmur Özbasmacı Mermer,Hazal Filiz Küçükköse,Kerem Poyraz Kayaalp,Zeynep Yasa,Zeynep Aytek Metin,Gamze İğdiroğlu,Okan Şenozan,Deniz Evin,Cüneyt Mete gibi bir çok ünlü ve yeni ismi görebilmekteyiz.

Beni Affet dizi reytinglerine baktığımızda AB total verilerine göre son 3 bölümünü inceleyelim. 19 Ocak tarihinde yayınlanan bölümü ile 4.73 puan alarak 12.90 oranına sahip olmuştur. Bir sonraki yani 20 ocak 2016 bölümünde ise bu oranı arttırarak 5.07 puan almış ve 13.83 oranına sahip olmuştur. Verilerine ulaştığımız son bölümünde ise önceki iki güne oranla düşüş yaşayarak 4.47 puana ve 12.48 oranına sahip olmuştur. Genel anlamda reyting tablosuna incelediğimizde 4.5 ile 5.0 arasında bir reyting puanına sahip olan dizinin umuyoruz ki ilerleyen günlerde de bu puanlarını arttırabilir.

Beni affet dizisinin son reyting verisindeki bu düşüsün sebebi sizce ne olabilir ? Görüşlerinizi gönderebilirsiniz.

Beni Affet Bölüm Resimleri

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazıya 1 Yorum Yapılmış

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum