Beyaz Show Reyting Sonuçları
Beyaz Show Reyting Sonuçları

20 yıldır ekranların vazgeçilmez programı olan Beyaz Show reytingleri belli oldu. İşte Beyaz Show reyting sonuçları en güncel haliyle sizlerle…

Beyaz Show Reyting Sıralaması

Ekranların vazgeçilmez tv programı arasında yer alan ve ortalama 20 yıldır devam eden Beyaz Show reyting sonuçları belli oldu. Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yapmış olduğu program, her hafta bir birinden güzel ve ünlü isimleri ağırlayarak magazin dünyasından tutun da dünya gündemine kadar bir çok konuyu açıklığa kavuşturmaktadır. Ayrıca programın son zamanlarda en çok sevilen özelliği ise seyirci anketi diyebiliriz. Bir çok kişi bu ankete katılarak halk oylamasına dahil oluyor ve ortaya çıkan sonuçlarda son derece komik oluyor diyebiliriz. Peki severek izlediğiniz Beyaz Show reytinglerinde son durum nedir ? İşte sonuçlar…

Beyaz Show’un Ab total verilerine oranla son 3 verisini incelediğimiz de ortaya standart düzeyde seyreden bir reyting tablosu çıkıyor diyebiliriz. 8 Ocak 2016 tarihinde 4.49 puan ile 18.06 orana sahip olan Beyaz Show, bir sonraki hafta bu oranı biraz yükseltmiştir. 15 Ocak 2016 tarihinde 4.88 puan ile 16.93 oran alarak kendi saatinde en iyi reytingi yapmayı başarmıştır. Ancak son reyting verisi olan 22 Ocak 2016 tarihindeki programında bir önceki hatfaya oranla çok az düşüş yaşamıştır. 22 Ocak 2016 tarihinde ise 4.74 puan alarak 19.39 izlenme oranına sahip olmuştur. İzlenme oranının sahip olması aslında durumun bu kadar vahim olamdığını bizlere aktarıyor.

Her hafta gelen konukların farklılığı ve hayran kitlesinden dolayı bu reyting sonuçlarında ufak tefek dalgalanmaların olmasını normal karşılıyor, sunucusu olan Beyazıt Öztürk‘e yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Peki ya sizler Beyaz Show’u her hafta kaçırmadan izleyenlerden misiniz ? O halde bu güzel program bir yorumu hak etti öyle değil mi ? Hemen program hakkında görüşlerinizi gönderin yayınlansın.

Beyaz Show Bölüm Resimleri

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazıya 1 Yorum Yapılmış

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum