Bored to Death

Bored to Death 720p HD izle, Bored to Death Full izle, Bored to Death Türkçe Altyazılı izle

Bored to Death’te, bir yandan ikinci romanını yazmaya çalışırken öteki yanlamasına ilave meslek olarak dedektifliğe soyunan Jonathan Ames’le tanışacağız. Onun tek rakibi Mike Hammer.
Jonathan Ames ile tanışın… O bir yazar. Derhal de kendi hayatını tekrar yazıyor. Ama bu romanda kendisi acar bir dedektif. Jonathan Ames, başarılı bir romandan sonra ikincisini yazamamış, kendini içkiye vurmuş, sonunda da sevgilisi kadar terk edilmiş genç bir yazardır. Gerçeklerle yüzleşmek yerine fantezilerine kapılan Jonathan, insanlara kendini özel dedektifmiş gibi tanıtmaya başlayınca işler karışır.
Hukuki olarak dedektiflik yapma izni olmamasına karşın istek ettiği düşük vergi sebebiyle kendisine başvuranlar olunca Jonathan da aydınlatılmış olduğu hafiye romanlarından öğrendiklerini tecrübe etme fırsatını yakalar. Jonathan’ın başlarda ilave meslek olarak gördüğü dedektiflik hadisesi, kendisine başvuranlar arttıkça daha ciddi bir hal almaya başlar. Bundan en fazla etkilenenler ise en yakın arkadaşı Ray Hueston ve zaman zaman yazılar yazdığı derginin editörü George Christopher olur. Jonathan ’ı canlandıran ünlü oyuncu Jason Schwartzman ’a Cheers ’tan tanıdığımız Ted Danson ve komedyen Zach Galifianakis eşlik ediyor.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum