Channel Zero

Channel Zero 720p HD izle, Channel Zero Full izle, Channel Zero Türkçe Altyazılı izle

ABD’li bilimkurgu yazarı ve senaristi Nick Antosca kadar oluşturulan ‘Channel Zero’ Syfy kanalının mucizevi temalı dehşet ve antoloji dizilerinden biridir.
Nick Antosca’nin daha önce Hannibal, Believe, Teen Wolf ve Last Resort gibi dizi projelerine senaryo ve yapımcılık konularında katkıda bulunmuştur. Universal Cable Productions şirketi kadar üretilen dizide Antosca ile birlikte Max Landis (Dirk Gently) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Birincil sezonun çekimlerini Craig William Macneill, ikinci sezon çekimlerini ise Steven Piet yapmıştır.
Altı birim üstüne odaklanan gösterinin ilk sezonu 27 Eylül 2016 tarihinde ikinci altı bölümlük sezonu ise 2017 sonbaharında gösterime girecektir. Süreklilik, okuyucuları ürkütmek amacı ile dehşet verici kısa nefret hikayeleri ve görüntüleri barındıran popüler internet sitesi “Creepypasta” dan uyarlanmıştır. Orjinal hikayenin yazarı ise online ödül almış Kris Straub ’dur.
Dizinin ilk sezonu “Channel Zero:Candle Cove” ikinci sezonu ise “Channel Zero:The No-End House” olarak adlandırılmıştır. Paul Schneider (Parks and Recreation), Fiona Shaw (True Blood), Natalie Brown (Cracked, Being Human), Shaun Benson (Saving Hope, The Girlfriend Experience, Gangland Undercover) ve Luisa D ’Oliveira (Cracked, The 100, Motive) birincil sezonun belli başlı kişilik oyuncularıdır.
Dizi, 1980 ’lerde yayınlanan gizemli bir çocuk programını takıntı haline getiren bir adamın etrafında dönüyor. Karakterimiz çocukluğunda yaşadığı ölümcül ve kabus gibi bazı olayların bu programla ilişkisi olabileceğinden şüpheleniyor.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum