Conviction

Conviction 720p HD izle, Conviction Full izle, Conviction Türkçe Altyazılı izle

“Peggy Carter” karakterini canlandırdığı Agent Carter dizisinin iptal edilmesinin gerisinde İngiliz-Amerika asıllı başarılı aktris Hayley Atwell “Conviction” isimli yeni bir drama dizisinin başrol oyuncusu oldu.
Liz Friedlander (Stalker, Pretty Little Liars, 90210) ve Liz Friedman (House, Orange Is the New Black) kadar oluşturulan dizide ikili ile birlikte idareci yapımcı olarak Mark Gordon (Criminal Minds, Ray Donovan, Quantico) ve Nick Pepper (Quantico) hizmet vermektedir. Matt Nix’in de (Burn Notice, The Good Guys) yapımcısı olduğu dizi The Mark Gordon Company, ABC Studios ve eOne şirketleri göre üretilmektedir.
Hayley Atwell ile birlikte başrollerde Eddie Cahill (Friends, Under the Dome), Shawn Ashmore (The Following), Merrin Dungey (Chasing Life, Once Upon a Time), Emily Kinney (The Walking Dead), Manny Montana (Graceland) ve Daniel di Tomasso (Witches of East End) rol almaktadır.
bununla birlikte eski bir ABD başkanı kızı olan genç ve başarılı avukat “Hayes/Carter Morrison” (Hayley Atwell) hileli yere mahkumiyet almış suçluların durumunu tekrar incelemek için Los Angeles’te belirlenmiş Ceza Araştırmalar Birimi (CIU) başkanı seçilir. O ve ekibi yanlışlıkla mahkum olduğuna inandığı şüpheli vakaları avukatlar, dedektifler ve adli tıp uzmanları ile birlikte hareket ederek araştırmaktadır.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum