DİZİ ŞARKILARI

DİZİ ŞARKILARI Inferno (Cehennem) bekleneni verdi mi? Dan Brown’un aynı adlı eserinden beyazperdeye uyarlanan Inferno (Cehennem) filmi olumlu tepkiler aldığı kadar olumsuz eleştirilerin de odağı oldu. Dizi şarkıları mı dinlemek istiyorsunuz bunun için detaylı bilgi makalenin sonunda yer alıyor. Dizi şarkıları aşk çiçeğim için de yazının bitimindeki kısımlardan destek alabilirsiniz. Dan Brown’un aynı adlı eserlerinden […]

DİZİ ŞARKILARI

Inferno (Cehennem) bekleneni verdi mi?

Dan Brown’un aynı adlı eserinden beyazperdeye uyarlanan Inferno (Cehennem) filmi olumlu tepkiler aldığı kadar olumsuz eleştirilerin de odağı oldu. Dizi şarkıları mı dinlemek istiyorsunuz bunun için detaylı bilgi makalenin sonunda yer alıyor. Dizi şarkıları aşk çiçeğim için de yazının bitimindeki kısımlardan destek alabilirsiniz. Dan Brown’un oktay-gurturkaynı adlı eserlerinden uyarlanan Da Vinci Code (Da Vinci’nin Şifresi) ve Angel and Demon (Melekler ve Şeytanlar) filmlerinin konu olarak bağımsız olsa da üçüncü filmi niteliğinde çekilen Inferno diğer iki filmin başarısının gölgesinde mi kalacak yoksa onları gölgede mi bırakacak bu yazımızda detaylarıyla inceledik. Dizi şarkıları dizisarkilari.com vasıtasıyla bulunur.

Salt klişe bir aksiyon filmi mi?

Nefesleri kesen bir kovalamaca mı?

Da vinci Şifresi ve Melekler ve Şeytanlar’da zamana karşı yarışan Profesör Langdon Cehennem’de de aksiyona kaldığı yerden devam ediyor. Ancak bu kez birçok izleyici filmden bekleneni alamadı. Hayranlarının sığ ve klişe olarak eleştirdiği aksiyon sahneleri hayal kırıklığı yaratmış durumda. Yoğun aksiyon sahneleri filmin konusunu gölgede bırakmış görünüyor.

Şişirilmiş hikâye, kopuk senaryo Henüz izlememiş olanlar için spoiler vermemek adına yüzeysel olarak değerlendirdiğimiz Inferno’da bir diğer önemli konu senaryoda yaşanan kopukluklar ve filmin hikâyesinde bariz şişirmeler.

Floransa – Venedik – İstanbul’da geçen sahnelerde aniden o şehirden öbürüne geçişler, ipuçlarını hemen bağlama anında çözümeler Da Vinci’nin Şifresini çözmüş, Papalığa kurulan komployu bozmuş Melekler ve Şeytanlar’ı ayıklamış Robert Langdon için bile fazlasıyla eğreti durmuş görünüyor.

Aşırı aksiyon ve hızlı mekân değişimleri senaryodaki kopukluğu derinleştirmiş. Gizemlere hızlı çözümler Filmde en çok eleştirilen bir diğer ana konu ise yoğun olarak işlenen gizem ve bulmaca ustalarını kıskandıracak hız da çözümler. Gizemlere hızlı çözümler üreten ve olayları bunlarla bağdaştırıp sorunun kaynağını tespit eden Robert Langdon’a rağmen filmde yer alan gizemlerin inanılmaz derecede kolay bir şekilde tespit ve çözümü filmi samimiyetsiz ve balon olma suçlamalarının hedefi haline getirmiş. Diğer iki filmdeki gibi konu bütünlüğü sağlanamamış ve gereksiz aksiyon ile eğreti gizemler filmden beklediğini alamamış homurtulu bir izleyici kitlesinin oluşmasına sebep olmuştur. Dizi şarkıları ve rap sözleri için dizi şarkısı sitesi olan http://www.dizisarkilari.com/ezra-ceza-rap-sarki-holocaust/ adresten bulabilirsiniz.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum