Dizi Yayın Akışı
2
3.894
Dizi Yayın Akışı
3.58 puan toplam 33 kullanıcı oyladı

Bugün tv’de hangi dizi var ? Sevdiğim dizinin hangi bölümü yayınlanıyor ? İzlediğim dizi saat kaçta ? Hangi dizi hangi kanalda ? gibi sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz dizi yayın akışını sizlerle paylaşıyoruz. Paylaşılan bu yayın akışında yayından kaldırılan diziler silinerek yayın hayatına yeni başlayan diziler eklenecektir. Bu liste siz dizinot takipçileri için daima güncel kalacak sürekli takip etmenize olanak tanıyacaktır. Dizilerin yayınlanma günlerini öğrendikten sonra o dizi hakkında haberlere, özetlere, fragmanlara, müziklere, repliklere ve dizi oyuncularına ulaşmak için akışta dizinin adına tıklamanız yeterli olacaktır. Tıkladıktan sonra yönlendirilecek olduğunuz dizi sayfasında aradığınız her türlü bilgiyi bulabileceğinize eminiz. Dizinot, sürekli güncellenen içeriği sayesinde diziler hakkında merak edilen bütün soruların cevaplarını sizlere aktarabilmektedir. Bu alanda bizlere destek olmak ve takip ettiğiniz diziler hakkında görüş ve önerilerinizi bildirmek için ilgili yazıya yorum bırakmanız yeterli olacaktır.

Hangi dizi hangi gün oynuyor ? sorusunun en net karşılığı olan yayınlanmış bu dizi akışında her hangi bir hata ya da eksiklik gördüğünüzde yorum olarak bunu bildirebilir, gerekli düzenlemenin sağlanması açısından yardımcı olabilirsiniz. Akışta Show Tv, Atv, Kanal D, Star Tv, Fox Tv, Tv8, Kanal 7, ve TRT gibi karasal yayın yapan kanalların çok tutulan ve ilginizi çekebilecek olduğunuzu düşündüğümüz dizilere ağırlık verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Yayında olmayan ya da yayını sonlandırılacak olan dizilere akışta fazlalık olmaması nedeniyle yer vermemekteyiz.

Akışta haftanın 7 günü olarak belirlediğimiz pazartesi dizileri, salı dizileri, çarşamba dizileri, perşembe dizileri, cuma dizileri şeklinde bölüm yapılarak hafta içi dizileri adı altında bir birleştirme, cumartesi dizileri, pazar dizileri adı altında hafta sonu dizileri olarak da bir birleştirmeye yer verilmiştir. İsteklerinize en iyi şekilde cevap verebileceğini düşündüğümüz dizi akışını sürekli takip ettiğiniz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.

Yazıya 2 Yorum Yapılmış

    Yurdagul

    Listenin güncel olması gerçekten çok iyi olmuş . Dizileri buradan takip ediyorum. O kadar çok dizi izliyorum ki artık hangisi hangi kanalda yada hangi dizi saat kaçta diye aklımda tutamıyorum.

    dün acı aşkın yayın saati yanlıştı yorum atıcaktım ama vazgeçtim, sonradan baktım düzeltmişsiniz. Sürekli kontrol etmenizdeki ilgi ve alakanız burayı tercih etmek için güzel bir neden sağladı bana. Teşekkürler, baktıgım kadarıyla diğer akışlar da da bir problem yok

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum