Freakish

Freakish 720p HD izle, Freakish Full izle, Freakish Türkçe Altyazılı izle

Beth Szymkowski tarafından oluşturulan ‘Freakish’ Hulu’nun yakında olacak olan mutant temalı nefret dizilerinden biridir.
Chris Grismer (The Vampire Diaries,Containment, The Originals, Pretty Little Liars), Matt Lewis (The Night Shift), Brian Robbins ve Shelley Zimmerman’in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin yapımcılığını Scott Levine üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda Grismer ile birlikte Michael A. Allowitz (The Vampire Diaries, The Originals) ve Heather Cappiello oturmaktadır.
AwesomenessTV’den transfer edilen gösterinin birincil sezonu 10 bölümden oluşacaktır. Prömiyer tarihi ise 10 Ekim 2016 Pazartesi olarak ayarlanmıştır.
Oyuncu kadrosundaki isimler Leo Howard (Kickin ’ It, Shake it Up, Conan the Barbarian), Liza Koshy (Boo! A Madea Halloween), Adam Hicks (Zeke and Luther, Pair of Kings), Aislinn Paul (Degrassi: The Next Generation, Heroes Reborn), Tyler Chase (The Walking Dead), Meghan Rienks (Mr. Student Body President, Oscar ’s Hotel), Melvin Gregg (The Land, Class) ve Hayes Grier (ABC‘s DWTS) olarak sıralanmaktadır. Keza kadroya daha sonra Chad L. Coleman (The Walking Dead, The Wire), Mary Mouser (Scandal, Body of Proof) ve Chachi Gonzales (4.8M fans) dahil edilmiştir.
Dizide, kasabanın lokal kimyasal fabrikasında meydana gelen bir kaza sonucu mutanta dönüşen, barbar yaratıklara karşı hayatta kalma savaşı veren bir grup öğrencinin hikayesi konu edilecektir.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum