Fuller House

1987 ve 1995 yılları arasında yayımlanmış ve efsane diziler arasındaki yerini almış, komedi ve aile dizisi olan Full House dizisi Fuller House ismi ile bitmiş aramıza dönmeye hazırlanıyor.

Yayımlandığı dönemde Dünya genelinde büyük bіr takipçi kitlesine kavuşmuş Full House dizisi yeni uyarlamasıyla Netflix platformunda yayımlanacak. Ve dizi toplam 13 bölümden oluşacak. Dizi 2016 yılının ilk aylarında bizlerle buluşacak.

Bugüne dek eski kadrodan yapıma katılması kesinleşen isimler ise şöyle; Dave Coulier, John Stamos ve Lori Loughlin. Öte Taraftan geride bıraktığımız gün dizi ekibi bіr haber daha açıklayarak efsane kadronun daha da şekillendiğini duyurdu çünkü Bob Saget de dizi kadrosuna dahil oldu. Öte Yandan eski yapımda bulunan, Ashley Olsen ve Mary Kate Olsen diziye dahil olmayacaklarını açıkladılar.

Dizinin konusu ise, D.J. San Francisco şehrinde yaşamaktadır ve hamiledir. Bu hamilelik sürecinde eşinden bölünmüş ve 12 yaşındaki büyük oğlu J.D. ve 7 yaşındaki küçük oğlu Max ile bundan bzіrа başa çıkamamaktadır. Zaten gebe olan ve zorlu bіr işlem geçiren D.J. ’nin yardımına kız kardeşi Stephanie ve en yakın arkadaşı Kimmy koşacak ve ona yardımcı olmak için evine yerleşeceklerdir.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum