Gecenin Kraliçesi Reyting Sonuçları

Meryem Üzerli ve Murat Yıldırım’ın yeni dizisi olan Gecenin Kraliçesi ne kadar izlendi ? Gecenin Kraliçesi reyting sonuçları…

Gecenin Kraliçesi Ne Kadar İzlendi ?

Meryem Üzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerini paylaşmış olduğu gecenin kraliçesi dizisi ne kadar izlendi ? Dizi bitiminden sonra bu soru akıllara kazınır oldu. İlk bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıkan dizi aslında beklenileni karşılayamadı. Genel anlamda Selin ve Murat Fransa’da tesadüf eseri tanışan iki bireydir. Rize’den İstanbul’a kadar uzanan bu tanışma hikayesini konu alan gecenin kraliçesi dizisi, total‘de 9,21‘lik izlenme oranına sahip oldu. Peki ya bu oran yeterli mi ? ne yazık ki izlenme payı olarak 9’uncu, AB ortalamasına göre de 8,27‘lik bir izlenme payı alarak 8’inci oldu diyebiliriz.

İlerleyen bölümlerde ilk bölümlere oranla daha çok fark katılabileceği düşündüğümüz gecenin kraliçesi dizi ekibine ve oyuncularına başarılar diliyor, reyting sıralarında onları görmek istediğimizi ve yeni dizinin Türkiye televizyonlarında uzun soluklu yer edinmesini temenni ediyoruz.

Sizlerinde görüşlerinizi alalım. Sizce de gecenin kraliçesi daha yüksek izlenme kitlesini hak etmiyor mu ?

Gecenin Kraliçesi Son Bölüm Resimleri

Gecenin Kraliçesi Reyting Sonuçları
5 puan toplam 2 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum