Gizem Koçak
Gizem Koçak

Gizem Koçak Biyografi

Aslen Adanalı olan Gizem Koçak 12 Haziran 1995 tarihinde İzmir’ de doğmuştur. Çocukluk yıllarını İzmir’ de geçiren genç ve güzel oyuncu 2014 yılında düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasında 4. dereceyi alarak sanat ve dizi dünyasının dikkatini üzerine çekti. 1,76 boyunda ve 52 kilo ağırlığında olan güzel oyuncu aynı zamanda 2013 yılında Miss Exclusive of The World yarışmasında 1. olmuştur.

Bir süre modellik yapan Gizem Koçak daha sonrasında oyunculuk alanında görev almaya başladı. Çocuk gelişimi eğitimi okuyan genç oyuncu ileride kreş açmayı hedeflediğini belirtmiş olsa da oyunculuk yeteneğindeki performansı ile bir süre daha bu hedefini erteleyecek gibi görünüyor.

Gizem Koçak‘ ın en sevdiği müzik grubu Duman, en beğendiği kadın oyuncu Nurgül Yeşilçay, en beğendiği erkek oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, en beğendiği yabancı model Adriana Lima, en beğendiği Türk model Didem Soydan olduğunu bir röportajında ifade etmiştir. Aynı röportajda vücudunda en beğenmedi yer olarak ayakları ve en beğendiği yer olarak ise dudakları olduğunu söylemiştir.

Şu sıralarda ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Evli ve Öfkeli dizisinde rol alan Gizem Koçak başarılı performansıyla seyirciden tam not almıştır.

Gizem Koçak Resimleri

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazıya 2 Yorum Yapılmış

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum