Harley and the Davidsons

Harley and the Davidsons 720p HD izle, Harley and the Davidsons Full izle, Harley and the Davidsons Türkçe Altyazılı izle

Hakiki olaylara dayanan HARLEY AND THE DAVIDSONS, 20. yüzyılın başlarında meydana gelen büyük sosyal ve teknolojik değişim vaktinde bu ikonik motosikletin doğuşunu konu alıyor. Walter, Arthur ve Bill bütün varlıklarını ve geçimlerini riske ederek umut vadeden bir girişimde bulunuyorlar. herkes değişik zorluklar yaşıyor lakin hepsinin hayalleri ve hırsları bir motosiklette birleşiyor. Walter Davidson kuralları yok sayarak ve herhangi bir yere istediği kuvvette gitmesini sağlayacak bir motosiklet yaratan bu ortaklık doğru toplum baskılarından kurtulma şansı yakalıyor. Arthur Davidson için ismini temize çıkarma fırsatı sunan bu motosiklet, Bill Harley için ise sonunda baskıcı ailesinden kurtulmak ve mühendislik bilgilerini göstermek anlamına geliyor.
Milwaukee ’de bir barakada üretilen motosikletler, düş edilebilen her türlü durumdan sağ çıkmayı başarıyor. Özellikle Walter motosikletlerin limitlerini zorluyor. Dizginleyemediği hırsı, onu bütün ülkeye yayılan ölümcül yarışlarda yer almaya ve en iyi motor yarışçısı olmaya itiyor. Walter ’ın gözüpek kişiliği sayesinde Harley-Davidson da ün kazanıyor ve bütün risklere rağmen şirket sonunda en büyük rakipleri ve pazarda manâlı bir varlığı olan Indian ’ı geride bırakıyor.
Ancak kurucuları dahası esas bir manevi soru bekliyor – başarmak için ne dek tehlike alacaklar? Ilk Olarak ülke çapında yayılan “motodrome” yarışları edinmek üzere yarışlar genelde ölümcül sonuçlar doğurabiliyor.
Yaratıcılık, yenilikçilik ve tasarım alevi ile ateşlenen Harley-Davidson ’ın kurucuları, kendilerinden çok daha büyük rakipleri ile yüzleşiyorlar. Sözde her şey yeterince zor değilmiş gibi bundan başka Büyük Buhran başlıyor ve motosiklet endüstrisini kırıp geçiriyor. Ama Harley-Davidson ileri görüşlü iş fikirleri doğru zorlukların üstesinden gelmeye devam ediyor.
HARLEY AND THE DAVIDSONS, kurucuların lüzum Amerikan Ordusu ile anlaşmalar yaparak gerekse de sürücülere yolda nasıl tamirat yapılacağını öğreterek ya da ülke çapındaki motosiklet kulüplerini sahiplenerek şirketin sadık takipçilerinin sayısını, hiçbir rakibin başaramadığı şekilde nasıl artırdığını gözler önüne seriyor. Sonunda bütün varlıklarını akıtarak o güne değin aldıkları en büyük riski alıyorlar ve geniş kitlelere ulaşan teknoloji harikası bir yarış makinesi olan dünyanın ilk süpermotorunu yaratıyorlar.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum