Hazar Ergüçlü
Hazar Ergüçlü

Hazar Ergüçlü Biyografi

1992 yılında Dünya ya gelen Hazar Ergüçlü KKTC kökenlidir. Daha çok küçük yaşlarda Lefkoşa Türk Belediyesi’nde tiyatro çalışmalarına başlayan oyuncu daha çok küçük yaşlarda oyunculuk konusunda ne kadar yetenekli olduğunu göstermiştir. Hazar Ergüçlü ilk oyunculuk deneyimini Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmi ile beyaz perde de yaşamıştır.

Her ne kadar bir sinema filminde yer alsa da Hazar Ergüçlü asıl çıkışını ve halkın onu tanımasını sağlayan Kuzey Güney dizisi ile gerçek çıkışını yapmıştır dizide Simay karakterine hayat veren genç oyuncu oldukça iyi de bir performans sergilemiştir. Kuzey Güney dizisindeki çıkışın ardından hız kesmeden oyuncu Medcezir isimli dizide rol almış ve dizinin ana karakterlerinden bir tanesi olmuştur. Dizide Eylül karakteri ile bizleri karşılayan Hazar Ergüçlü Kuzey Güney’den sonra bu dizide de oldukça iyi bir performans sergilemiştir.

Oyuncu son olarak Analar ve Anneler isimli dizide Kader adlı bir karakteri canlandırmaktadır. Genç yaşına rağmen 3 önemli dizi de rol alan Hazar Ergüçlü Kıbrıs kökenlidir.

Hazar Ergüçlü Resimleri

Hazar Ergüçlü
5 puan toplam 1 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum