Kabızlığa iyi gelen bitkiler

Yeni US Food and Drug Administration (FDA) onaylı doz, doktorlara, “yetişkin CIC hastalarının geniş ve heterojen popülasyonlarının tedavisinde bireysel sunuma veya tolere edilebilirliğe dayanan doz esnekliği” sağlayacak, şirketler ortak bir haber bülteninde yer aldı. Kabızlığa ne iyi gelir konusunda detayları sizlerde öğrenin.

Yeni dozun 2017 yılının ilk çeyreğinde kullanıma girmesi bekleniyor.

Linaklotit şu anda üç dozaj gücünde mevcuttur: kabızrılı irritabl bağırsak sendromlu (IBS-C) erişkinler için 290 μg ve CIC’li yetişkinler için 145 μg ve 72 μg.

Günün ilk yemeğinden en az 30 dakika önce günde bir kez alınan linaklotid, IBS-C ile ilişkili karın ağrısı ve kabızlık yanı sıra kabızlık, seyrek dışkı, sert dışkı ve CIC ile ilişkili eksik tahliye sorunlarına yardımcı olur.

Linaklotit 72 μg’nin onaylanması CIC’li 1200’den fazla erişkin içeren bir faz 3 klinik araştırmasının sonuçlarına dayanmaktadır. Plaseboya kıyasla, 72 μg doz, 12 hafta boyunca tam spontan barsak hareketlerinde istatistiksel olarak anlamlı iyileşme gösterdi.

Şirketler en sık görülen advers olay ishale karşın ishaldan dolayı diyare ve kesilme oranlarının 72 μg dozunda sayısal olarak bu araştırmada 145 μg dozdan daha düşük olduğunu belirtti.

Linaclotide, üç doz ve iki göstergeden oluşan beş temel ABD faz 3 çalışmasının her birincil son noktasını karşılamıştır. http://www.kabizliganeiyigelir.xyz/kabizlik-nasil-gecer/ konusunda sizlerde ayrıntılara sahip olabileceksiniz.

Linaklotid, 6 yaşından küçük pediatrik hastalarda kontrendikedir. 18 yaşından küçük çocuklarda linaklotitin güvenilirliği ve etkinliği belirlenmemiştir. Linaklotid bilinen veya şüphelenilen mekanik gastrointestinal obstrüksiyon hastalarında kontrendikedir.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum