Kenan İmirzalıoğlu ile Fahriye Evcen’in Yeni Dizisi

Kenan İmirzalıoğlu 2016 dizisi,Fahriye evcenin 2016 dizisi,Kenan İmirzalıoğlu ile fahriye evcenin yeni dizisi hangisi işte detaylar…

Kenan İmirzalıoğlu ile Fahriye Evcen’in Yeni Dizisi

Ekranların en beğenilen bayan ve bay oyuncusu olan ikili yeni bir dizide 2016 yılında izleyicileri ile birlikte buluşacak. Tekrar ekranları başına dönmek için hazırlanan İmirzalıoğlu, Ay yapım ile birlikte yaptığı bir anlaşma sonucunda teklifi kabul ettiği öğrenildi.

Daha önceden İmirzalıoğlu’nun yaptığı bir açıklamada “Dizi süreleri çok uzun olduğu için dizi projelerinde yer almayacağım, ancak bu süre ile ilgili her hangi bir değişme söz konusu olursa düşünebilirim” şeklinde dile getirdi. Ay yapım’ın oyuncuya yeni dizide sunmuş olduğu bölüm başı 150 Bin Tl‘lik teklifi hiç düşünmeden kabul eden İmirzalıoğlu’na bu dizide Yaprak Dökümü’nün usta ve güzel oyuncusu olan Fahriye Evcen eşlik edecek.

Başarılı iki oyuncu ile birlikte güzel işlerin çıkacağını düşünüyor ve yeni dizinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz diyelim. Bu ikiliyi ekran karşısında görmek son derece keyif verici ve Ay yapım’ın üstlenmiş olduğu bir projenin de gayet kaliteli olabileceğini düşünüyoruz. Bekleyip hep birlikte göreceğiz. Ancak….;

Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen ay dizide rol alabilir mi ? Alırsa ne kadar başarılı olur ? Siz bu ikiliyi yakıştırıyor musunuz ? Görüşlerinizi yorum olarak gönderebilirsiniz.

Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu ile Fahriye Evcen’in Yeni Dizisi
4.83 puan toplam 6 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum