Kına Tahtı

 

Kına geceleri, bir kadın için oldukça önemli olan özel günlerden bir tanesidir. Evlilik öncesi eğlence amaçlı yapılan kına geceleri son derece ihtişamlı ve süslemeli olmaktadır. Modernliğin ve şıklığın bir arada bulunduğu kına geceleri için aksesuar ve eşya seçimi son derece önemlidir. Kına gecesinde giyilecek kıyafetler kadar önemli olan aksesuarlardan ilki kına tahtı olmaktadır. Kına tahtı gelin adayının oturduğu özel koltuklardır. Normalden farklı olan bu koltuklar kına gecesinin ihtişamlı yapısına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz her türlü kına tahtı modelinin satışını gerçekleştirmektedir. En kaliteli ve ucuz kına tahtı modelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 Kına tahtı modelleri nelerdir?

Kına tahtı modelleri tahmin edildiğinden çok daha çeşitlidir. Genellikle kırmızı olan ve kına gecesinin temasına uyum sağlayan kına tahtları mor ya da pembe renklerinden de yapılabilmektedir. Kına tahtı modellerinden en popüler olanları cibinlikli olan kına tahtı modelleridir. Bunun yanı sıra düz olan modellerinde bulunduğu kına tahtaları genellikle Osmanlı tarzında yapılmakta ve gelinlerin hizmetine sunulmaktadır.

 Kına tahtı fiyatları ne kadardır?

Satılık kına tahtı fiyatları; kına tahtının tasarımına, boyutuna ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Düz olan modeller daha uygunken ihtişamlı ve gösterişli olan modeller biraz daha pahalı olabilmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kına tahtı modelleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizin için en uygun ve şık kına tahtı modellerini satışa sunmaktayız.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum