Metin Akdülger
Metin Akdülger

Metin Akdülger Biyografi

1988 yılında dünya ya gelen Metin Akdülger genç kızların sevgilisidir. Yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncu Medcezir isimli dizide oynayarak tüm Türkiye tarafından tanınmıştır. Daha öncesinde tiyatro oyunlarında yer alan ancak aradığı çıkışı yapamayan oyuncu dizi oyuncu ile birlikte tanınan yüzler arasındaki yerini almıştır.

Bursa doğumlu olan Metin Akdülger alaylı oyuncular sınıfındadır. Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde almıştır ve halen daha aynı üniversitesi de öğrenimini sürdürmektedir. Oyuncu Bursa da oldukça doğal bir ortamda büyümüştür ailesi ile çiftlik hayvanlarının içerisinde büyüme şansı yakalamıştır. Metin Akdülger daha çok küçük yaşlardan itibaren oyuncu olmak istediğini belli etmiş ve çocuklara sorulan ileri de ne olacaksın sorusuna her zaman oyuncu diye yanıt vermişir.

Üniversite öğrenimi esnasında hayallerini gerçekleştirmek için birşeyler yapmak isteyen oyuncu çılgınca bir maceraya atılır ve o macera onu Medcezir’e taşır. Gününümzde Metin Akdülger pek çok kişi tarafından tanınan bir oyuncudur. Boş zamanlarında Amerikan futbolu oynamayı sevmektedir.

Metin Akdülger Resimleri

Metin Akdülger
3 puan toplam 2 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum