Örgü Bayan Yelek Modelleri

Yelekler, kadın erkek cinsiyet fark etmeksizin herkese yakışan özellikle ara mevsimlerde giyilmeye uygun bir örgü istanbul travesti işidir. Fakat erkeklerden daha çok bayanların ilgili olduğu bir konudur. Bayanlar kendilerine bir şeyler almayı hatta bunu kendi üreterek örmeyi çok sevmektedirler. Araştırarak uygun örgü modeli bulmak bunu hangi renge göre yapacağını belirlemek onlar için güzel bir uğraştır. Havaların ısınmasıyla da kazaklar kaldırılıp yelekler giyilmeye başlamıştır, bayanların son modaya ayak uydurması ve yeni modelleri takip etmesi adına da 2016 örgü bayan yelek modellerini inceleyebilirler.

Yaşa uygun tarzda şekillenen bir model seçin
Sade ya da abartılı modeller kişinin zevkine göre değişir.
Basit örnekler verecek olursak;
• Saç örgü modeli sadeliği sevemeyen aynı zamanda aşırı bir abartıdan kaçan bayanlar için oldukça ideal bir modeldir.
• Sadeliği seviyorsanız da düz yelek modellerine hatta düğmesiz örgü bayan yelek modellerine bir göz gezdirebilirsiniz.
• Salaş bir model istiyorsanız ve ipiniz çok esnemeyen bir ip ise kalın numaraya sahip şişleri tercih ederek, sıkı olmayan ve de üzerinizde salaş duran bir model elde etmiş olursunuz.

Çocuklarınız için de bir model beğenin
Çocuklar için de bir yelek modeli isterseniz de yeleklere kol detayı da ekleyebilirsiniz. Kız çocukların daha hevesli olduğu bu modellerde, örgünüzü boncukla süsleyebilirsiniz ya da farklı çeşit çeşit model istiyorsanız da desenli örgü bayan yelek modellerinde izmir travesti ilham alabilirsiniz.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum