Sinem Kobal
Sinem Kobal

Sinem Kobal Biyografi

1987 yılında dünyaya gelen oyuncu aslen Rizeli’dir ancak İstanbul’da doğmuştur. İnşaat mühendisi bir babadan ve ev hanımı bir annenin çocuğu olan ünlü oyuncunun başrolünü oynamış olduğu Selena dizisinde yan rolde oynayan Atacan Baybars rolünü canlandıran Kerem adında erkek kardeşi vardır.

Eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü’nde tamamlayan oyuncu Selena dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Bu dizideki performansı ile En Sevilen Kadın Oyuncu ödülüne layik görülmüştür. Kobal 2010 yılında yayınlanmaya başlanan Küçük Sırlar isimli dizide Su karakterini canladırmıştır. Sinem Kobal oyunculuğa adımını henüz 13 yaşında atmıştır. Dadı adlı televizyon dizisinde rol alan oyuncu Uygur Tiyatrosunda da görev yapmıştır. Özel Acıbadem Lisesi mezunu olan güzel oyuncu oldukça başarılı bir öğrenciydi spora merakı ile bilinen Kobal, voleybol, aikido ve latin dansı ile ilgilenmektedir.

2015 yılında yayınlanan Yaktın Beni isimli filmde İpek karakterini canlandıran Kobal kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalığolu ile aşk yaşamaktadır. Ayrıca Vodafone, Bingo ve Avea gibi markaların reklam filmlerinde de oynamıştır.

Sinem Kobal Resimleri

Sinem Kobal
1 puan toplam 2 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum