Son of Zorn

Son of Zorn 720p HD izle, Son of Zorn Full izle, Son of Zorn Türkçe Altyazılı izle

Başrollerinde Amerikalı komedyen Jason Sudeikis (Saturday Night Live, The Last Man on Earth) ve Johnny Pemberton (Superstore) ile birlikte Cheryl Hines (Suburgatory), Tim Meadows (Saturday Night Live), Artemis Pebdani (Scandal), Cameron Monaghan (Shameless, Gotham), Noah Munck (The Goldbergs), Bryce Johnson (Pretty Little Liars), Nate Mooney (It’s Always Sunny in Philadelphia) ve Deborah S. Craig (The Blacklist) rol almaktadır.
Yönetmenliğini Eric Appel’in (New Girl, Brooklyn Nine-Nine) yaptığı dizide Jorne ve Agnew ile birlikte “21 Jump Street” ve” 22 Jump Street” (Liseli Polisler) film çalışmaları ile bilinen Phil Lord ve Christopher Miller yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise 20th Century Fox Television ve Lord Miller Productions şirketleri göre yapılmaktadır.
Pilot birim dizinin yaratıcıları Reed Agnew ve Eli Jorne göre yazıldı. Yönetmenliğini ise Eric Appel yaptı. Ilk Olarak Agnew ve Jorne dizi sorumlusu olarak ayarlanmasına rağmen daha sonra Agnew’in görevine Sally McKenna getirildi. 2016 Nisan ayında Jorne’de projeyi terk edince McKenna dizinin tek sorumlusu oldu.
“Son of Zorn” eski eşi ve genç oğlunu geri için Pasifik Okyanusu’nda ancak bir adadan ayrılarak Kaliforniya eyaletindeki Orange County ilçesine gelen savaşçı bir animasyon karakterini izler.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum