Speechless

Speechless 720p HD izle, Speechless Full izle, Speechless Türkçe Altyazılı izle

Go On’un yaratıcısı ve Friends’in yapımcı ve senaristlerinden Scott Silveri kadar oluşturulan ‘Speechless’ ABC’nin yakında olacak olan komedi dizilerinden biridir.
Silveri ile birlikte “Fresh Off the Boat” ve “New Girl” ün yapımcıları Christine Gernon, Jake Kasdan ve Melvin Mar dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Üretimi 20th Century Fox Television, ABC Studios, Silver & Gold Productions ve The Detective Agency şirketleri kadar yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.
Başrolünü “The Riches” ve “About a Tepe” dizileri ile bilinen, Oscar, Altın Küre ve Emmy adaylıkları bulunan (kazanamadı) İngiliz oyuncu ve şarkıcı Minnie Driver’ın paylaştığı dizide hem Cedric Yarbrough (Reno 911!), John Ross Bowie (The Big Bang Theory, Childrens Hospital) Kyla Kenedy (The Walking Dead), Mason Cook (Legends) ve Micah Fowler rol almaktadır.
Dizi Dimeo ailesini ve eşsiz kişilikteki aile bireylerini merkezine alır. Dimeo ailesi hayatın bütün zorluklarına aleyhinde çaba eden eğlenceli ve epeyce başarılı bir takım. Ailenin kalbini Maya (Minnie Drive) oluşturuyor. Maya ailesi için herşeyi yapan, sorumlu, bütün adaletsizliklere karşı çıkan kuralsız bir savaşçı. Civarda, göründüğünden daha akıllı olan kocası Jimmy, sporcu kızı Dylan (Kyla Kenedy), özel ihtiyaçları olan genç oğlu J.J (Micah Fowler) ve kendisini ailenin beyni sanan ortanca çocuk Ray vardır. Orta sınıf bir mahallede yıkık dökük bir evde yaşamış ailenin daha lüks bir kasabada yeni bir eve taşınması ile öykü başlar.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum