Ulaş Tuna Astepe
Ulaş Tuna Astepe

Ulaş Tuna Astepe Biyografi

Ulaş Tuna Astepe 1988 yılında Kocaeli’de dünyaya gelen oyuncu üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi evlet Konservatuarı Tiyatro Bölümününde almıştır. Buradan mezun olan oyuncu 2008 yılında yayınlanan Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı da yapmıştır.

Bir dönem ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı adlı dizide rol alan oyuncu Orhan karakteri ile ekranlarda boy göstermişti. İzmit’te doğğup büyüyen ve orta halli bir ailenin çocuğu olan Ulaş Tuna Astepe bir röportajında abisi ile nasıl sıkı bir bağları olduğunu anlattı. Anne ve babasını kaybeden yakışıklı oyuncu hayatta abisinden başka kimsesinin olmadığını ve o yüzden birbirlerine çok daha fazla bağlandıklarını anlattı. Önce babasını ardından da annesini kayebeden Ulaş Tuna Astepe kendisinden 7 yaş büyük abisi ile nasıl bir aile olduklarını anlatmıştı.

17 Ağustos depremini yakından yaşayanlardan biri olan Ulaş Tuna Astepe çevresinde olan sevdiği pek çok insanı kaybettiğini anlattı. Karadayı dizisinin ardından Analar ve Anneler dizisinde rol alan oyuncu bu dalda kendini geliştirmek ve ileride daha büyük rollerde oynamak istiyor.

Ulaş Tuna Astepe Resimleri

Ulaş Tuna Astepe
4 puan toplam 3 kullanıcı oyladı
« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum