Vinil Baskı

PVC yani polivinil klorür esaslı malzemeler bugün pek çok yerde kullanılıyor. Çoğunlukla branda baskı olarak bilinen vinil baskı işleminin esas maddesi de PVC’dir ama çok inceltilmiş formdadır. Vinil malzeme reklamcıların vazgeçilmez üretim malzemesidir. Çeşitli renklerde rulolar halinde alınırlar ve grafik ofislerinde grafikerin arkasında folyo örneği olarak durur. Ama baskı aşamasında bir zemin olarak işin kalitesini yükseltir. Vinil baskı yapabilen digital yazıcılar kendi hafızalarına nakledilen grafiği şeritler halinde satır satır branda üzerine yazarlar.

 

Açık Hava Reklamcılığı

Bugün saha reklamcılığı olarak da bilinen açık hava reklamcılığını çok kolaylaştıran vinil baskılar firmamız tarafından istenilen boyutta yapılabilmektedir. Vinil baskılar çok sağlam malzemelerdir. Ürün siparişi hem boyut hem de vinil gramı üzerinden alınır ve hesaplanır. Site adresimiz olan www.baskiseli.com’a yapacağınız ziyarette fiyat çubuğu size hesaplama kolaylığı sağlayacaktır.

 

Ücretsiz Tasarım

Yaptırmak istediğiniz vinil baskının grafik tasarımı ücretsiz olarak firmamız tarafından hazırlanmaktadır. Zaten saha reklamcılığında yoğun grafik tasarım kullanılmaz. Önemli olan logo ve firma ismidir.

« Gönderiye Oy ver / Gönderiyi Paylaş »

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

escort bodrum